top of page

Tantrická chvilka pro Tebe

Zdravím Tě, milý muži! Doufám, že jsi zvědavý dozvědět se více o svém mocném, elektro-magnetickém těle a jeho energii :) Chceš poznat a zažít v sobě pocity expanze, uvolnění, vzrušení, lehkosti, spojení a euforie? Tak to jsi na správním místě! Vítej!

ja-folim3.jpg

Naše životní síla, proud kreativity a hravosti souvisí s osvobozenou sexualitou. Jsme přirozeně přitahovaní neznámým, polaritou a možnostmi prožitku.

Tato síla chce být usměrněna. Zve nás k poznání. i když je často potlačovaná nebo odsuzovaná, což vede k pocitům studu nebo skrývání. 

Přístup tantry nás učí nejenom sebe-přijetí, ale také naplňení se touto energií pro pocity blaženosti, vitality, a rozšířených stavů vědomí- Praktikovaním tantry rozvíjíme sebelásku, sebepoznání a radost ze života.

 

Není nic lepšího, než se cítit dobře ve svém těle, v uvolnění a blaženosti, mám pravdu? Chceme zažívat tyto stavy, jsme pro ně stvoření.

Díky tantra masáží jsi můžete sáhnout na tyto stavy, probudit svůj potenciál a vnést do svého života více intimity a spokojenosti..

 

 

Přivolej si pohodu, živost,
blaho <3 Kontakt a ceny

Aktivuj své tělo do nových hloubek

pocitů!

„Vážím si místa v Tobě, kde sídlí celý Vesmír.
Ctím to místo v Tobě:
lásku, světlo, pravdu, mír.

Ctím místo v Tobě
kde, když Ty jsi na tom místě v sobě
a já jsem na tom místě uvnitř,
tak se stáváme Jedním.

  • Facebook

Autentická tantra masáž v Praze Tel/Whapp +420 778 591 380, email: simona.tantradeva@gmail.com

bottom of page