top of page

Tantrické setkání 

Balzám pro tělo i duši! Jemné, laskavé pohlazení a prostor pro přijímání doteku, potěšení, něhy, hlubokého uvolnění a probuzení se do své podstaty

Tantra elixír masáž  je celostní terapie, energetická medicína a transformační rituál.

 Je to cesta k procítění své celistvosti - mysl se uklidňuje a tělo oživuje dotekem.

Je to jemná a citlivá masáž Tvého celého těla - na probuzení energie života.

Propojíš se sám se sebou, svým středem a energetickým potenciálem.


Tvořím prostor bezpečí a otevřenosti, který je tak nezbytný pro uvolnění a přijímání.

Hýčkám tělo různými druhy doteků tak, abych ho zcitlivěla, zbavila napětí a zpřítomnila.

Tantra masáž uvolňuje cestu sexuální energii, aby volně cirkulovala v těle a podporuje tím vitalitu, klid mysli a dává naplňující smyslný zážitek.

Zažiješ chvíle extáze, pocity expanze, zvýšeného vnímání a energie a prodloužený stav orgasmu. Výsledkem je pocit míru, pokoje a blaženosti.

Touto terapií prospíváš i svému duševnímu zdraví a prevenci vyhoření.

Nesnažíme se však o vytvoření extatických stavů, spíš zůstáváme otevření současnému okamžiku takový, jaký je, v přirozenosti proudění energií.

Vše, co je potřebné, je, abys byl v receptivním stavu, dýchal a vychutnávat jsi mou péči :)

Tantra je filozofie o láskyplném vztahu ke světu, k lidem a především k sobě samému. Učí žít život naplno, uvědomovat si stále přítomný okamžik a prožívat jej s veškerou pozorností.

Tantra je transformační. Otevírá brány k poznání těla, sexuální energie, i toho, co nás přesahuje. Je to dar pro kultivaci naší smyslnosti a životní síly. Je to čas, který je léčivý, pozvedávající, relaxační, orgasmický - dopřej si tuto pozvedávající medicínu i Ty!

 

 

 

 

 

Přijmi pozvání a vstup se mnou do léčivých dimenzí a zvýšené energie!

Tantra masáž není zamýšlena jako sexuální setkání ani výměna doteků---takže se můžeš uvolnit do své vlastní smyslné zkušenosti s vědomím, že jsem tu plně pro Tebe.

Díky mnohaletým zkušenostem s tisíci spokojenými klienty to přinese víc než neosobní,

rychlý sex - viz Recenze

Tato hluboká, intuitivní a intimní práce s tělem také pomůže uvolnit a vyplavit negativní emocionální energie a zážitky. Uklidní nervový systém a pomůže Tvému penisu cítit se uvolněně, silně a milovaně- bez spěchu, boje nebo stresu.

 

 Kolik potěšení dokážeš ve svém těle unést?

Potrénuj se mnou svůj systém pro více!

  Mé ruce byly stvořené pro dotek.

 Dovol jsi říci Ano, podpoř své zdraví, vitalitu, načerpej lehkost a blaho-bytí

image0 (2).jpeg

Simona má bohaté zkušenosti a kvalifikaci v následujících oborech:
 

Tantra školení a semináře, Certifikace pro regenerační a sportovní masáže

 

Moje hledání po porozumění sexuality a prozkoumání tantry jako „posvátného modelu“ mě zavedly nejen do Indie, ale také otevřely cestu ke spiritualitě a filozofii za tantrou, jógou a meditací. Přináším svěží a přirozený přístup k této životně důležité oblasti.

 

Životní a sex koučink

Přineste témata o sexualitě, vztazích, předčasné ejakulaci, závislosti na pornu, jak být intimní se svým partnerem, nalezení hlubšího smyslu v náročných situacích, osobní rozvoj, emoční inteligence a sebepřijetí.

"Co nás dělá šťastnými?"

Více o mé cestě najdete tady

"Nauč mě, jak se ho/jí dotýkat"

Vášeň, potěšení, vzrušení... jsou dnes velmi žádané. Je však přirozené a zdravé poznávat a vyživovat naše těla prostřednictvím vědomého doteku. Nabízím taky sezení, kde vám ukážu, jak se propojit a uspokojit svého partnera.

Každý vyžaduje jiný přístup – naučte se řeč těla.

 

Reiki a pránické léčení

Ve vesmíru a uvnitř nás působí zázračná duchovní síla, a ačkoli je pro fyzický zrak neviditelná, je živá a aktivní, Tvoří naší součást a my jsme její částí. Naučila jsem se s ní spojit a je to zdroj, na který se při masáži spoléhám. Obsahuje inteligenci, umí léčit a je tady vždy, když se potřebujeme vycentrovat nebo navýšit energii! 

Objednej jsi svůj prožitek tady

bottom of page